Biznes & Rozwój

AKCILA to rodzinna firma z Lubelszczyzny, a swoją działalność rozpoczęła w 2009 r.

Na początku swojej działalności zajmowaliśmy się wyłącznie sprzedażą internetową w serwisie Allegro. Zaczynaliśmy od sprzedaży dywanów na aukcjach, było to dla nas na tyle interesujące, że priorytetem stało się rozszerzanie wiedzy na temat tej branży.

akcila_o_nas_biznes_rozwoj
akcila_o_nas_biznes_rozwoj

Sklepy detaliczne

Zdobyta wiedza przez lata pozwoliła nam na stworzenie sieci sklepów detalicznych pod marką AKCILA. Pierwszy sklep został utworzony w 2009 r. w Łuszczowie w rodzinnej miejscowości, kolejny w 2010 r. w Lublinie, a następny w 2011 r. w Chełmie.

Specjalizacja

Specjalizujemy się w wyposażeniu domów, biur, hoteli, szkół, przedszkoli, urzędów i innych jednostek organizacyjnych w wykładziny, chodniki, wycieraczki i przeróżne wzory dywanów.

akcila_o_nas_biznes_rozwoj
akcila_o_nas_biznes_rozwoj

Nasza kadra

Zatrudniamy i szkolimy pracowników, aby każdy z naszych klientów był zadowolony z produktów i usług, które oferujemy. W tym celu uczestniczymy w profesjonalnych kursach, szkoleniach i prezentacjach oraz corocznych międzynarodowych targach dywanów i pokryć podłogowych w Hannoverze, aby podążać za trendami i wprowadzać nowości do swojej oferty.

Zadowolenie Klienta

… to w naszej firmie jest na pierwszym miejscu.

Każdy Klient znajdzie w naszej ofercie coś do swojego wnętrza, posiadamy w sprzedaży ponad 1800 wzorów dywanów, 1000 różnych wykładzin i 500 wzorów chodników w różnych wymiarach.

akcila_o_nas_biznes_rozwoj